Selin Artun

Freelance Consultant

Biyografi / Serbest Danışman

Selin Artun Taş Ankara Gazi Üniversitesi  Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri alanında lisans derecesine ve FVM Işık Üniversitesinden İşletme Yüksek Lisans (MBA) deresine sahiptir.

Telekomünikasyon, otomotiv ve tıbbi cihazlar gibi çeşitli sektörlerde önde gelen uluslararası şirketlerde 17 yıldan fazla sağlam bir geçmişe sahiptir. Tıbbi cihaz endüstrisindeki başlangıç projelerinin kurulması ve geliştirilmesinin yanı sıra operasyonel ve satış pozisyonlarını yönetme ve denetleme konusunda oldukça deneyimlidir.

Son 6 yıldır, müşterilerin yeni veya mevcut iş modellerini geliştirmelerine, yeni pazarları veya kullanılmayan ihtiyaçları yakalayan değer teklifleri tasarlamalarına ve sürdürülebilir ve karlı gelir akışları oluşturmanın yeni bir yolunu yaratmalarına yardımcı oluyor. Yeni kurulan ve küçük ölçekli şirketler için Yürütme Koçluğu, Takım Koçluğu, Kurum Kültürü Dönüşümü ve İş Modeli Oluşturma ve Değer Önerisi Tasarımı konularında kapsamlı bilgi ve eğitim uygulama deneyimine sahiptir.

Ayrıca, en karmaşık zorlukların üstesinden gelmek için zihniyetlerini, davranışlarını ve dayanıklılık yeteneklerini dönüştürmelerine yardımcı olmak için esneklik üzerinde çalışıyor.

Quick Contact