Altuğ Tosun

  Altug Tosun

  Biyografi / Yönetici Direktör

  Altuğ Tosun, bölgesel ve kırsal kalkınma, sürdürülebilir kalkınma, sosyal ve sivil toplum alanlarında AB tarafından finanse edilen hibe programı ve teknik yardım projelerinde iş geliştirme, proje yönetimi ve hibe programı izleme konularında 18 yıllık çok sektörlü deneyime sahip deneyimli bir profesyoneldir. diyalog. 2014 yılından bu yana Pronish Danışmanlık’ın genel müdürüdür ve iş geliştirme, sunulan danışmanlık hizmetleri portföyünü genişletme ve Pronish’in finans ve idaresini yönetme konularına odaklanmaktadır. Ayrıca, iş geliştirme ve pazarlama faaliyetlerini yönettiği ve yönettiği özel etkinlik alanı Nish Lounge’ın sahibi ve Yönetici Ortağıdır. Kıdemli Kilit Olmayan Hibe İzleme Uzmanı olarak Türkiye’nin birçok ilinde 500’den fazla hibe projesini izlemiştir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nden Pazarlama Uzmanlığı İşletme Lisans derecesine sahiptir.

  Proje döngüsü yönetimi, proje illerinde hibe izleme ve PCM ve Hibe Eğitimi ve Çalıştaylarının tasarımı ve sunumu – AB Fonları için Proje Teklifi Hazırlama konularında sağlam deneyim ve bilgiye sahiptir.

  Ayrıca, tematik doğrulama görevlerini başarıyla yerine getirmek, satın alma proje  bütçelerini gözden geçirmek ve kapsamlı hibe ve izleme deneyiminin bir parçası olarak kapsamlı bir raporun hazırlanması için girdi sağlamak için sosyal ortaklar, ticari STK’lar ve KOBİ’lerle iyi kurulmuş ağlara ve iletişime sahiptir. Altuğ’un kapsamlı deneyimi, tematik kontroller, değerlendirme raporları ve risk analizi yoluyla projelere en faydalı girdileri sağlamak için temel performans göstergelerini gözden geçirmesine ve izleme faaliyetlerinin gerekliliklerini yerine getirmesine olanak tanır.

  Hızlı İletişim